DVO Zálší - Naše produkty

Okenní systémy pro silniční a kolejová vozidla

DVO Zálší

Okenní systémy pro silniční a kolejová vozidla

Naše produkty

Okna řidiče

Moderní řešení posuvného okna. Okno má jednu posuvnou zónu, zavírání se západkou. Povrchová úprava Al rámu eloxováním nebo práškovou barvou.

Posuvná boční okna

Okna použitá na všech typech dopravních prostředků. Okna se vyznačují velmi dobrou funkcí větrání. Okna s jednou nebo dvěma posuvnými zónami, varianta s dolní skleněnou tabulí.

Výklopná boční okna

Okna určená pro boční zasklení dopravních prostředků. Výklopná část okna dělená i nedělená, se spodním fixním sklem i samostatně. Okna zavíraná do roviny.

Sesuvná okna

Okna používaná u kolejových vozidel, obytných návěsů a přívěsů.

Okna do gumového rámu

Okna v hliníkovém rámu určená pro následnou montáž do gumového rámu. Snadná montáž a demontáž.

Zavazadlové koše

Velmi jednoduchý, univerzálně použitelný systém uložení osobních zavazadel cestujících v hromadných dopravních prostředcích.

Zástěny a přepážky

Skleněné přepážky pro oddělení prostorů v interiéru dopravních prostředků.

Madla

Madlo vlastní konstrukce s pojistnou západkou a zajištěním proti nedovolenému otevření.

Zemědělsko obchodní družstvo Zálší bylo zapsáno do obchodního rejstříku u obchodního soudu v Hradci Králové spis. zn. Dr 2354.

© 2022 Zemědělsko obchodní družstvo Zálší. Všechna práva vyhrazena.

DVO Zálší

karosa,irisbus,iveco,arway,crosway,tedom,škoda,autobus,bus,tramvaj,okna,dopravní prostředky,sklo, kalené sklo,bezpečnostní sklo,automotive,zástěny,dveře,posuvná okna,výklopná okna,okno řidiče, sesuvná okna,okno kabiny,zavazadlové koše,saint-gobain,sekurit,iso 9001,lakovna,prášková lakovna, komaxit,hliníkové profily,alu profily,zpracování hliníku,svařování hliníku,bezpečnostní tvrzené sklo,hliníkové profily,hliníková okna, ohýbání profilů

Okenní systémy pro silniční a kolejová vozidla