DVO Zálší - Úvodní stránka

Okenní systémy pro silniční a kolejová vozidla

DVO Zálší

Okenní systémy pro silniční a kolejová vozidla

Úvodní stránka

Naše firma je stabilním výrobcem okenních systému pro dopravní prostředky. Dodáváme okna pro autobusy, trolejbusy, tramvaje, osobní vagóny, lokomotivy, karavany, dodávky, kabinky stavebních strojů a speciální nákladní vozy.

Okna pro dopravní prostředky vyrábíme již od roku 1987 a patříme mezi nejvýznamnější výrobce těchto produktů ve střední Evropě. Design a konstrukce našich oken jsou použitelné ve většině dopravních prostředků, všechny rozměry jsou plně volitelné. Naším cílem je vždy maximálně vyhovět zákazníkovi.

Spolupracujeme s nejvýznamnějšími evropskými dodavateli v oboru: SEKURIT Saint-Gobain, SEGLA, OROSHAZA Glass, Constellium, FATRA, HAPPICH, SAARGUMI, Sika, 3M.

Jsme přímými dodavateli okenních systémů pro jednoho z největších výrobců autobusů v Evropě, IVECO Bus člena skupiny CNH industrial. Naše okna jsou mimo jiné také použita v tramvajích Škoda a okny vybavujeme i autobusy SOR.

Nabízíme Vám:

Okna řidiče, posuvná boční okna, výklopná boční okna, sesuvná okna, okna do gumového rámu, zavazadlové koše, zástěny a přepážky v interiéru. Více zde »

Máte zájem o naše produkty?

Pokud Vás něco z naší nabídky zaujalo, kontaktujte nás. Rádi Vám pomůžeme s výběrem vhodného produktu a sdělíme Vám veškeré potřebné informace.

Zemědělsko obchodní družstvo Zálší bylo zapsáno do obchodního rejstříku u obchodního soudu v Hradci Králové spis. zn. Dr 2354.

© 2024 Zemědělsko obchodní družstvo Zálší. Všechna práva vyhrazena.

DVO Zálší

karosa,irisbus,iveco,arway,crosway,tedom,škoda,autobus,bus,tramvaj,okna,dopravní prostředky,sklo, kalené sklo,bezpečnostní sklo,automotive,zástěny,dveře,posuvná okna,výklopná okna,okno řidiče, sesuvná okna,okno kabiny,zavazadlové koše,saint-gobain,sekurit,iso 9001,lakovna,prášková lakovna, komaxit,hliníkové profily,alu profily,zpracování hliníku,svařování hliníku,bezpečnostní tvrzené sklo,hliníkové profily,hliníková okna, ohýbání profilů

Okenní systémy pro silniční a kolejová vozidla